Meet Solis

Jesteśmy podekscytowani, aby podzielić się z Wami najnowszymi wieściami z naszej pracowni. Przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego – nową kreację, która zdecydowanie zasługuje na Waszą uwagę.
23 maja wprowadzamy do naszej kolekcji niezwykły model sukienki – SOLIS. To wyjątkowe połączenie elegancji, komfortu i niepowtarzalnego stylu, które na pewno przyciągnie spojrzenia.
Sukienka SOLIS to subtelna symfonia detali. Góra jest zaprojektowana na wzór koszuli, z wiązaniem wokół szyji, które pozwala na kilka różnych stylizacji. Można ją nosić związana, tak aby nie był widoczny dekolt, z dekoltem w kształcie litery V, lub z dwoma połami puszczone jak szaliczek. Dzięki temu model SOLIS to prawdziwe caméléon w świecie mody, który dostosowuje się do Waszych potrzeb i nastroju.
Rękawy sukienki SOLIS to kolejny element, który zasługuje na uwagę. Są one bufiaste, szerokie i na końcu zakończone sznureczkiem, który można związać według własnego uznania. Takie rozwiązanie pozwala na swobodę ruchów i dodaje kreacji lekkości.
Co więcej, SOLIS pojawi się w trzech wersjach kolorystycznych, które nazywamy Faune, June i Mirella. Każdy z nich to kwiecisty print, w którym dominują odcienie różu i fioletu. Te wyrafinowane wzory zostały starannie wyselekcjonowane, aby podkreślić charakter sukienki i dodać jej uroku.
Sukienka SOLIS jest wykonana z wysokiej jakości wiskozy, co gwarantuje nie tylko wyjątkowy wygląd, ale również wygodę noszenia. To materiał przyjazny dla skóry, oddychający i lekki, który sprawdzi się zarówno w ciepłe dni, jak i podczas chłodniejszych wieczorów.
Czekamy na 23 maja z niecierpliwością, aby Wam ją pokazać! Mamy nadzieję, że pokochacie SOLIS tak jak my. Do zobaczenia wkrótce w naszym sklepie i na stronie internetowej Le Collet.
Do zobaczenia,
Zespół Le Collet

 

 

 "Announcing SOLIS Dress – A New Definition of Elegance from Le Collet"

Hello all Le Collet enthusiasts! We are thrilled to share exciting news from our studio. We have prepared something truly special – a new creation that deserves your attention.

On May 23rd, we are introducing an extraordinary dress model to our collection – SOLIS. It's a unique blend of elegance, comfort, and distinctive style that is sure to turn heads.

SOLIS is a subtle symphony of details. The top is designed like a shirt, with a neck tie that allows for several different styles. You can wear it tied up, with a V-neck, or let loose like a scarf. SOLIS is a true chameleon in the fashion world, adapting to your needs and mood.

The sleeves of the SOLIS dress are another noteworthy feature. They are puffy, wide, and end with a drawstring that can be tied to your liking. This allows for freedom of movement and adds a lightness to the design.

Moreover, SOLIS will come in three color variations which we call Faune, June, and Mirella. Each one is a floral print, with dominant shades of pink and purple. These sophisticated patterns have been carefully selected to emphasize the character of the dress and add charm.

The SOLIS dress is made of high-quality viscose, ensuring not only a remarkable look, but also comfortable wear. It's a skin-friendly, breathable and lightweight material that will work perfectly on warm days as well as during cooler evenings.

We eagerly await May 23rd to show it to you! We hope you will love SOLIS as much as we do. See you soon in our stores and on the Le Collet website.

See you soon, The Le Collet Team


Udostępnij ten post


Zostaw komentarz


Polski